ПРО GOSH COPENHAGEN


GOSH COPENHAGEN - це молода та інноваційна компанія, яка виробляє декоративну косметику, засоби для тіла і ванни, парфумерію. Заснована в Данії в 1945 році як фармацевтична компанія, яка досить швидко сфокусувалася на косметичній промисловості. Продукція GOSH COPENHAGEN продається більш ніж в 80 країнах світу.

 

Розробка, виробництво і дистрибуція відбувається з нашого головного офісу в Данії, адже, на нашу думку, немає кращого способу, ніж контролювати всі кроки самостійно. Таким чином, ми гарантуємо, що вся продукція, вироблена під брендом GOSH COPENHAGEN, втілює нашу індивідуальність і цінності.

 

GOSH COPENHAGEN пропонує широкий вибір товарів різних категорій: декоративна косметика, парфумерія, догляд за волоссям, догляд за обличчям та тілом і фармацевтична продукція. Ми також виготовляємо продукцію для індивідуальних лейблів, таких як Pudderdåserne, INK by Dennis Knudsen, Isabell Kristensen і Caroline Fleming.

 

Широкий асортимент дозволяє споживачам знайти потрібний продукт, який відповідає їх індивідуальним стилем і потребам. Б'юті-тенденції постійно змінюються і інноваційний підхід - це основний інструмент GOSH COPENHAGEN. Ми швидко схоплює нові ідеї, споживчі потреби і майбутні тенденції, втілюючи всі ці аспекти в наших нових продуктах.

 

Вся продукція GOSH COPENHAGEN розробляється з використанням новітніх технологій і знань. Завдяки тісній співпраці з постачальниками сировини, ми гарантуємо, що тільки найкращі та якісні продукти представлені нашому споживачеві.

 

Ми орієнтовані на надання нашим клієнтам модної, високоякісної продукції за доступними цінами. І прагнемо стати одним з провідних косметичних брендів в сегменті semi-selective.

 

Make your impression...!

 

МІСІЯ

 

GOSH COPENHAGEN - це далекоглядна компанія, яка прагне передбачити майбутнє світу краси для своїх споживачів.

 

Без будь-якої шкоди якості або красі, бренд GOSH COPENHAGEN призначений передати клієнту краще зі світу краси.

 

У GOSH COPENHAGEN якість, креативність і доступні ціни з'єдналися, зробивши бренд надзвичайно привабливим. GOSH COPENHAGEN завжди в курсі останніх світових тенденцій для задоволення змінних потреб наших покупців.

 

Наша місія - розробляти і створювати високоякісні продукти і бренди, які постійно удосконалюються в прагненні задовольнити потреби наших клієнтів. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними дистриб'юторами і найпрестижнішими магазинами по всьому світу.

 

З метою збереження цієї місії наші три ключові цінності це:

• Креативність та інновації

• Висока якість продукції

• Сильна концепція бренду і розвиток

 

Наше натхнення - це відчувати життя, динамічний характер і тенденції модної індустрії.

Ми в курсі всіх останніх тенденцій і адаптуємо нашу продукцію під потреби сучасного покупця.

Наше завдання - зробити продукцію GOSH COPENHAGEN «вибором №1». Таким чином, ми продовжуємо запрошувати клієнтів розділити нашу пристрасть.

 

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

 

Насправді вона починається не з краси. Коли компанія GOSH COPENHAGEN була заснована в 1945 році Айнер Т'єльсеном, акцент був зроблений на можливості фармацевтичного бізнесу в галузі охорони здоров'я. Сьогодні Бо Т'єльсен, син засновника Айнер Т'єльсена, директор GOSH COPENHAGEN.

У 1950-х б'юті-продукти були запущені в продаж і компанія Т'єльсена переросла в установу з цілою низкою міжнародних брендів, перш ніж було прийнято рішення про створення власної торгової марки.

Перший косметичний продукт GOSH COPENHAGEN був створений в 1979 році і став успішним стратегічним ходом.

Протягом всього декількох років компанія переросла з невеликої фірми в виробничу компанію, зосереджену на виробництві виключно власного бренду.

В середині 80-х був налагоджений експорт продукції GOSH COPENHAGEN, на початку 90-х бренд став впізнаваним в усьому світі.

 

Сьогодні експорт продукції GOSH COPENHAGEN набагато перевищив продаж на внутрішньому ринку та майбутнє GOSH бачиться дуже яскравим.