БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 400 ГРН

pic

ПРО GOSH COPENHAGEN

GOSH COPENHAGEN - це молода та інноваційна компанія, яка виробляє декоративну косметику, засоби для тіла і ванни, парфумерію. GOSH COPENHAGEN була заснована в Данії в 1945 році як фармацевтична компанія, яка досить швидко сфокусувалася на косметичній промисловості. Продукція GOSH COPENHAGEN продається більш ніж в 80 країнах світу.

Розробка, виробництво і дистрибуція відбувається з нашого головного офісу в Данії, адже, на нашу думку, немає кращого способу, ніж контролювати всі кроки самостійно. Таким чином, ми гарантуємо, що вся продукція, вироблена під брендом GOSH COPENHAGEN, втілює нашу індивідуальність і цінності.

GOSH COPENHAGEN пропонує широкий вибір товарів різних категорій: декоративна косметика, парфумерія, догляд за волоссям, догляд за обличчям та тілом і фармацевтична продукція. Ми також виготовляємо продукцію для індивідуальних лейблів, таких як Pudderdåserne, INK by Dennis Knudsen, Isabell Kristensen і Caroline Fleming.

Широкий асортимент дозволяє споживачам знайти потрібний продукт, який відповідає їх індивідуальному стилю і потребам. Б'юті-тенденції постійно змінюються і інноваційний підхід - це основний інструмент GOSH COPENHAGEN. Ми швидко переймаємо нові ідеї, споживчі потреби і майбутні тенденції, втілюючи всі ці аспекти в наших нових продуктах.

Вся продукція GOSH COPENHAGEN розробляється з використанням новітніх технологій і знань. Завдяки тісній співпраці з постачальниками сировини, ми гарантуємо, що тільки найкращі та якісні продукти представлені нашому споживачеві.Ми орієнтовані на надання нашим клієнтам модної, високоякісної продукції за доступними цінами. І прагнемо стати одним з провідних косметичних брендів в сегменті semi-selective.


Історія бренду

Насправді вона починається не з краси. Коли компанія GOSH COPENHAGEN була заснована в 1945 році Айнером Т'єльсеном, акцент був зроблений на можливості фармацевтичного бізнесу в галузі охорони здоров'я. Сьогодні Бо Т'єльсен, син засновника Айнера Т'єльсена, є директором GOSH COPENHAGEN.

У 1950-х б'юті-продукти були запущені в продаж і компанія Т'єльсена переросла в установу з цілою низкою міжнародних брендів, перш ніж було прийнято рішення про створення власної торгової марки.

Перший косметичний продукт GOSH COPENHAGEN був створений в 1979 році і став успішним стратегічним ходом.

Протягом всього декількох років компанія переросла з невеликої фірми в виробничу компанію, зосереджену на виробництві виключно власного бренду.

В середині 80-х був налагоджений експорт продукції GOSH COPENHAGEN, на початку 90-х бренд став впізнаваним в усьому світі.

Сьогодні експорт продукції GOSH COPENHAGEN набагато перевищив продаж на внутрішньому ринку та майбутнє GOSH бачиться дуже яскравим.